CYRKUS zaprasza na tydzień otwartych drzwi w Zgorzelcu

Nowy sezon polsko-niemieckich warsztatów cyrkowych pod nazwą CYRKUS, tradycyjnie rozpocznie się tygodniem otwartych drzwi, który potrwa od poniedziałku 11 września do piątku 15 września. Codziennie, w godzinach od 15:00 do 18:30 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu, będzie można spotkać instruktorów i instruktorki CYRKUSa i zobaczyć jak wyglądają zajęcia z żonglerki, akrobatyki czy klaunady.

You are currently viewing CYRKUS zaprasza na tydzień otwartych drzwi w Zgorzelcu

Aby dowiedzieć się, w który dzień dana dyscyplina będzie w centrum uwagi, zapraszamy na stronę stowarzyszenia: cyrkus.eu,  gdzie dostępny jest tygodniowy plan warsztatów projektu „CYRKUS w sklepie | im Laden”, na którym opierać się będzie program tygodnia otwartych drzwi. Do wzięcia udziału w wydarzeniu nie jest wymagane wcześniejsze zgłoszenie.

Gdzie: Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu
Kiedy: 11 – 15 września w godzinach od 15:00 do 18:30

 

 

Tydzień otwartych drzwi to początek i zaproszenie do całorocznego projektu polsko-niemieckich warsztatów cyrkowych dla dzieci i młodzieży, które odbywają się po obu stronach Nysy: w Görlitz oraz w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu. Na każdych warsztatach wspólnie trenują dzieci i młodzież z Polski i Niemiec, zajęcia prowadzą także trenerki i trenerzy z dwóch krajów oraz obecni są tłumacze i tłumaczki. Zapisy na zajęcia organizatorzy przyjmują od 11 września 2023 roku drogą mailową: kontakt@cyrkus.eu. Wcześniejsze zgłoszenia nie będą uwzględniane.

cyrkus.eu

Źródło: KulturBrücken Görlitz e.V

Loading

Reklama
Reklama