Był poszukiwany – został zatrzymany przez zgorzeleckich dzielnicowych

Policjanci z Rewiru dzielnicowych zgorzeleckiej komendy zatrzymali 35-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia 6 miesięcy więzienia.

You are currently viewing Był poszukiwany – został zatrzymany przez zgorzeleckich dzielnicowych

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu podczas obchodu rejonu służbowego zauważyli mężczyznę podobnego do osoby poszukiwanej. Podczas podjętej interwencji przypuszczenia mundurowych się potwierdziły. Sprawdzenie w dostępnych bazach danych pokazało, że 35-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego poszukiwany jest przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia 6 miesięcy więzienia. Dodatkowo mężczyzna posiadał przy sobie dwa woreczki foliowe, jeden z marihuaną drogi z metamfetaminą.

Poszukiwany trafił do zgorzeleckiej komendy, gdzie usłyszał zarzut za posiadanie środków odurzających i psychotropowych. Na wyrok w tej sprawie będzie oczekiwał w więzieniu.

 

 

Przy okazji przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych: poszukiwani.policja.pl. W portalu można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi w tym również z naszego powiatu. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, płci, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest cały czas sukcesywnie uzupełniana.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym pod nr tel. 47 87 322 44 lub z dyżurnym jednostki pod nr 47 87 322 00. Osobom przekazującym informacje na temat osób poszukiwanych gwarantujemy pełną anonimowość.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama