5-lecie KGW Sławnikowice

W sobotę 27 stycznia br. w świetlicy wiejskiej odbyły się uroczyste obchody 5-lecia Koła Gospodyń Wiejskich w Sławnikowicach.

You are currently viewing 5-lecie KGW Sławnikowice

Jubileusz 5-lecia KGW  był nie tylko okazją do podsumowania dotychczasowych osiągnięć, ale również do spojrzenia w przyszłość i planowania kolejnych inicjatyw. Spotkanie rozpoczęło się od oficjalnej części, podczas której w imieniu prezes KGW zebranych w świetlicy gości przywitała Grażyna Kawalec. Nie zabrakło również integracyjnej części uroczystości, podczas której wszyscy członkowie mieli okazję do wspólnego świętowania, a także  do delektowania się wyśmienitym poczęstunkiem, który był okazją do swobodnych rozmów i wymiany doświadczeń.

 

 

Kontynuacją jubileuszu była zabawa taneczna, gdzie przy dźwiękach muzyki zebrani w świetlicy bawili się do późnych godzin wieczornych, celebrując pięć lat wspólnej pracy i przyjaźni.

Wśród zaproszonych gości był Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński i Członek Zarządu Powiatu Zgorzeleckiego Krystyna Radzięta, którzy złożyli serdeczne życzenia oraz wręczyli list gratulacyjny i drobny upominek.

Źródło: powiatzgorzelecki.pl

Loading

Reklama
Reklama