4 Pory Roku – edycja letnia – już w najbliższą niedzielę

Zgorzelecka grupa biegowa EDI Team już po raz 10! zaprasza osoby biegające do wzięcia udziału w cyklicznym biegu „4 Pory Roku” na dystansie 5000m, który jest rozgrywany na tartanie stadionu przy ul. Maratońskiej w Zgorzelcu. Drugi bieg tegorocznych zmagań w najbliższą niedzielę, 30 czerwca od godziny 19:30!

You are currently viewing 4 Pory Roku – edycja letnia – już w najbliższą niedzielę

Kolejne tegoroczne terminy biegowych spotkań to:

  • Jesień – 22 września 2024 (17:00)
  • Zima – 29 grudnia 2024 (14:00)

Znacie zasady 4 Pór Roku – w imprezie biegowej rywalizujemy cztery razy w roku, co 3 miesiące. Zasady samej rywalizacji są niezmienne od początku cyklu, czyli od 2015 roku. Wyniki uzyskane na mecie przeliczamy na punkty wg specjalnie opracowanych tabel, które uwzględniają wiek i płeć osoby startującej. Uczestnikiem może być każdy, bez względu na poziom sportowy. Start w całym cyklu jest bezpłatny. Biegi odbywają się bez względu na pogodę.

 

 

Główna idea biegu to integracja środowiska biegowego z elementami rywalizacji, promocja Miasta Zgorzelca oraz przede wszystkim aktywności fizycznej.

Cały cykl odbywa się od 10 sezonów pod patronatem Burmistrza Miasta Zgorzelca i jest aktywnie wspierany przez Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Zgorzelcu.

4 Pory Roku – Zgorzelecki Cykl Biegowy 2024 – sezon 10 – zadanie publiczne współfinansowane ze środków budżetu Miasta Zgorzelec (Gmina Miejska Zgorzelec).

Partnerzy: MONTEX Polska, Carrefour Zgorzelec, Wydział Promocji i Współpracy z Zagranicą UM w Zgorzelcu, Dziennik www.zgorzelec.info, Ubezpieczenia – Jakub Baranowski, KB Fizjoterapia – Konrad Baranowski.

Zapraszamy w imieniu Biegowego Stowarzyszenia EDI Team Zgorzelec oraz naszych partnerów.

Szczegółowy regulamin biegu dostępny na facebooku 4 Pory Roku

Tegoroczny cykl jest jubileuszowy, bo rozgrywany po raz 10 i zarazem …… OSTATNI !! Nie, nie rezygnujemy z organizacji imprez dla mieszkańców naszego miasta oraz naszego regionu. W planach mamy nowy, ciekawy projekt, który ujawnimy pod koniec tego roku.

Źródło: EDI Team

Loading

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama