PIEŃSK – Sukces na korcie

XVIII Mistrzostwa Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym – Szczecinek 2023

You are currently viewing PIEŃSK – Sukces na korcie

W dniu 9-11 czerwca 2023 r. na terenie Regionalnego Centrum Tenisowego w Szczecinku odbyły się Mistrzostwa Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym.

 

 

Łukasz Brodziak – Przewodniczący Rady Miejskiej w Pieńsku:

I miejsce w singlu,
I miejsce w mikście.

Po weekendzie pełnym sportowych zmagań, gemów, setów i wielu przebitych piłek, pora znowu cieszyć się sukcesami na turnieju, który co rok zajmuje czołowe miejsce w moim kalendarzu.

Najważniejsze podziękowania dla Marty Leleniewskiej, mojej partnerki mikstowej, dzięki której w tej kategorii zdobyłem pierwszy tytuł w życiu, i to od razu mistrzostwo Polski. Marta, grasz super i w pełni zasłużenie wygrałaś kategorie kobiet oraz mikstów. Podwójne mistrzostwo w debiucie jest tego najlepszym świadectwem. Poza tym udaje się obronić tytuł singlowy. Kilka ciężkich meczy za mną. Duże uznanie za opór, który oponenci postawili. Nie było lekko.

Był też debel w parze z Dariusz Cenkiel , ale tym razem już w pierwszej rundzie musieliśmy uznać wyższość rywali. Byli mocni.

Źródło: facebook.com/lukasz.brodziak

 

Organizatorzy turnieju: Szczecinecka Akademia Tenisa i Urząd Miasta Szczecinek. Współorganizatorem jest Związek Miast Polskich.

Życzymy dalszych sukcesów !

Loading

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Lukas hurkac

    Brawo ,piękna gra

  2. Wybory idą

    To się pan radny zaczął pokazywać.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama