Finał Pucharu Polski DZPN JG

W środę 5 kwietnia br. na stadionie w Jędrzychowicach odbył się finał Pucharu Polski DZPN Jelenia Góra, w którym zmierzyły się drużyny Karkonoszy Jelenia Góra i Apisu Jędrzychowce.

You are currently viewing Finał Pucharu Polski DZPN JG

Apis musiał uznać wyższość gości, do przerwy prowadzili 0:3. W drugiej połowie Karkonosze przypieczętowały wygraną strzelając dwie kolejne bramki. Mecz zakończył się wynikiem 0:5. Karkonosze Jelenia Góra awansowały do półfinałów PP na szczeblu wojewódzkim.

W przerwie meczu z inicjatywy sędziów KS Jelenia Góra odbyły się licytacje koszulek przekazanych przez sędziego Bartosza Frankowskiego i prezesa Andrzeja Padewskiego. Spieniężono je za 1000 zł, a kwota ta zasili konto funduszu przeznaczonego na leczenie małej jeleniogórzanki Blanki, od urodzenia walczącej z nowotworem.

Źródło: gmina.zgorzelec.pl