Dom na wsi – taniej niż mieszkanie

  -/22 Dom na wsi – taniej niż mieszkanie Skopiuj link impet przez Krzysztof Kwiatkowski Opublikowano: 2023-03-20 (3 miesiące temu) 260 000,00zł Kategoria Nieruchomości Lokalizacja Mikułowa Wyświetleń Reklama Opis: Budynek mieszkalny z ogromnym potencjałem, z możliwością zamieszkania nawet trzech rodzin.  Nieruchomość obejmuje wolnostojący budynek mieszkalny z częścią gospodarczą pod jednym dachem  oraz wolnostojący budynek gospodarczy. […]

przez Krzysztof Kwiatkowski

Opublikowano: 2023-03-20 (3 miesiące temu)

260 000,00zł
Kategoria
Lokalizacja
Wyświetleń

Reklama

Budynek mieszkalny z ogromnym potencjałem, z możliwością zamieszkania nawet trzech rodzin.  Nieruchomość obejmuje wolnostojący budynek mieszkalny z częścią gospodarczą pod jednym dachem  oraz wolnostojący budynek gospodarczy. Nieruchomość znajduje się we wsi Mikułowa, która oddalona jest od Zgorzelca o ok. 12 km. Budynek piętrowy ze strychem, częściowo podpiwniczony z częścią gospodarczą na parterze. Wybudowany w okresie przedwojennym w technologii murowanej z cegły i kamienia, dach kryty blachodachówką. Dom o pow. mieszkalnej ok. 386 m2 obejmuje: 10 pokoi, 3 kuchnie, 3 łazienki, komunikację i pomieszczenia pomocnicze. Natomiast część gospodarcza na parterze budynku ma  pow. ok. 124 m2. Na posesji znajduje się także wolnostojący budynek gospodarczy o pow. ok. 358 m2. Obecnie jest on w części wykorzystywany na cele garażowe. W nieruchomości na przestrzeni ostatnich kilku lat wykonywano różne prace remontowe, m.in. wymieniono stolarkę okienną, zmieniono pokrycie dachu, wykonano centralne ogrzewanie, zamontowano nową oczyszczalnie ścieków, częściowo wymieniono okładziny ścian i podłóg, a także instalacji wewnętrznych. Obiekt nadaje się do zamieszkania od zaraz. Jednak wymaga jeszcze pewnych prac remontowych. Centralne ogrzewanie zasilane jest piecem na opał stały. Woda jest sieci, a dodatkowo jest także własna  studnia. Nieruchomość posadowiona  jest na bardzo dużej działce o powierzchni 3661 m2. Wraz z nieruchomością nabywa się udział ½ w dwóch drogach dojazdowych.

Nieruchomość gotowa do wydania od zaraz nowemu nabywcy. Wpisana do gminnej ewidencji zabytków.

Nieruchomość ma potencjał w postaci 2 ogromnych budynków, które mogą zostać wykorzystane np. do prowadzenia działalności gospodarczej, rolniczej a także jako lokum dla wielopokoleniowej rodziny.

Cena ofertowa wynosi tylko: 260 000 zł. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający!

Kredyt na zakup nieruchomości i wycenę w celu zabezpieczenia kredytu uzyskacie Państwo także w naszym biurze! Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C.

Pośrednik Krzysztof Kwiatkowski,  kontakt w sprawie oferty, tel. 606 803 617.


Reklama

Budynek mieszkalny z ogromnym potencjałem, z możliwością zamieszkania nawet trzech rodzin.  Nieruchomość obejmuje wolnostojący budynek mieszkalny z częścią gospodarczą pod jednym dachem  oraz wolnostojący budynek gospodarczy. Nieruchomość znajduje się we wsi Mikułowa, która oddalona jest od Zgorzelca o ok. 12 km. Budynek piętrowy ze strychem, częściowo podpiwniczony z częścią gospodarczą na parterze. Wybudowany w okresie przedwojennym w technologii murowanej z cegły i kamienia, dach kryty blachodachówką. Dom o pow. mieszkalnej ok. 386 m2 obejmuje: 10 pokoi, 3 kuchnie, 3 łazienki, komunikację i pomieszczenia pomocnicze. Natomiast część gospodarcza na parterze budynku ma  pow. ok. 124 m2. Na posesji znajduje się także wolnostojący budynek gospodarczy o pow. ok. 358 m2. Obecnie jest on w części wykorzystywany na cele garażowe. W nieruchomości na przestrzeni ostatnich kilku lat wykonywano różne prace remontowe, m.in. wymieniono stolarkę okienną, zmieniono pokrycie dachu, wykonano centralne ogrzewanie, zamontowano nową oczyszczalnie ścieków, częściowo wymieniono okładziny ścian i podłóg, a także instalacji wewnętrznych. Obiekt nadaje się do zamieszkania od zaraz. Jednak wymaga jeszcze pewnych prac remontowych. Centralne ogrzewanie zasilane jest piecem na opał stały. Woda jest sieci, a dodatkowo jest także własna  studnia. Nieruchomość posadowiona  jest na bardzo dużej działce o powierzchni 3661 m2. Wraz z nieruchomością nabywa się udział ½ w dwóch drogach dojazdowych. Nieruchomość gotowa do wydania od zaraz nowemu nabywcy. Wpisana do gminnej ewidencji zabytków. Nieruchomość ma potencjał w postaci 2 ogromnych budynków, które mogą zostać wykorzystane np. do prowadzenia działalności gospodarczej, rolniczej a także jako lokum dla wielopokoleniowej rodziny. Cena ofertowa wynosi tylko: 260 000 zł. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Kredyt na zakup nieruchomości i wycenę w celu zabezpieczenia kredytu uzyskacie Państwo także w naszym biurze! Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C. Pośrednik Krzysztof Kwiatkowski,  kontakt w sprawie oferty, tel. 606 803 617.
    Reklama
    Reklama