Łagów funkcjonalna parterówka

  -/12 Łagów funkcjonalna parterówka Skopiuj link impet przez Krzysztof Kwiatkowski Opublikowano: 2023-03-20 (9 miesięcy temu) 870 000,00zł Kategoria Nieruchomości Lokalizacja Łagów k. Zgorzelca Wyświetleń Reklama Opis: Funkcjonalny, parterowy, podpiwniczony z garażem, w świetnej lokalizacji – jednorodzinny budynek mieszkalny. Nieruchomość położona w Łagowie k. Zgorzelca. Przylega bezpośrednio do wewnętrznej asfaltowej, oświetlonej drogi gminnej o niskim […]

przez Krzysztof Kwiatkowski

Opublikowano: 2023-03-20 (9 miesięcy temu)

870 000,00zł
Kategoria
Lokalizacja
Wyświetleń

Reklama

Funkcjonalny, parterowy, podpiwniczony z garażem, w świetnej lokalizacji – jednorodzinny budynek mieszkalny. Nieruchomość położona w Łagowie k. Zgorzelca. Przylega bezpośrednio do wewnętrznej asfaltowej, oświetlonej drogi gminnej o niskim natężeniu ruchu. Znajduje się przy końcu wioski w pobliżu pałacu.  Odległość do Zgorzelca wynosi jedynie ok. 4 km.

Na parterze domu znajdują się: przedpokój, połączony z jadalnią, salon z wyjściem na taras, duża wydzielona kuchnia, toaleta, łazienka i trzy sypialnie. W części przyziemia pomieszczenia mają wysokość ok. 2,2 m. Znajdują się tu dwa pokoje, garderoba, pomieszczenie gospodarcze, łazienka z pralnią i duża letnia kuchnia z wyjściem zewnętrznym do ogrodu. Powierzchnia obu tych kondygnacji wynosi ok. 259 m kw.

Centralne ogrzewanie budynku zasilane jest 2 funkcyjnym kotłem gazowym. Budynek jest wpięty do gminnej kanalizacji i sieci wodociągowej.

Działka o powierzchni 986 m kw. ogrodzona i w pełni zagospodarowana z licznymi nasadzeniami i starodrzewiem. Dom wybudowany pod koniec ubiegłego wieku. Położony jest na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych, w pobliżu lasów i stawów. Budynek  doskonale nadaje się też do zamieszkania przez dwupokoleniową rodzinę. Można w nim także mieszkać i jednocześnie – w niezależnym przyziemiu – prowadzić jakąś działalność gospodarczą. To rozdzielenie pomieszczeń na 2 kondygnacjach daje ogromne możliwości oddzielenia strefy mieszkalnej od rekreacyjno – gospodarczej czy warsztatowo – hobbystycznej.

Cena ofertowa za nieruchomość wynosi 870 000 zł. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający!

Kredyt na zakup nieruchomości i wycenę w celu zabezpieczenia kredytu uzyskacie Państwo także w naszym biurze! Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C.
Kontakt w sprawie oferty Krzysztof Kwiatkowski,  tel. 606-803-617.


Reklama

Funkcjonalny, parterowy, podpiwniczony z garażem, w świetnej lokalizacji - jednorodzinny budynek mieszkalny. Nieruchomość położona w Łagowie k. Zgorzelca. Przylega bezpośrednio do wewnętrznej asfaltowej, oświetlonej drogi gminnej o niskim natężeniu ruchu. Znajduje się przy końcu wioski w pobliżu pałacu.  Odległość do Zgorzelca wynosi jedynie ok. 4 km. Na parterze domu znajdują się: przedpokój, połączony z jadalnią, salon z wyjściem na taras, duża wydzielona kuchnia, toaleta, łazienka i trzy sypialnie. W części przyziemia pomieszczenia mają wysokość ok. 2,2 m. Znajdują się tu dwa pokoje, garderoba, pomieszczenie gospodarcze, łazienka z pralnią i duża letnia kuchnia z wyjściem zewnętrznym do ogrodu. Powierzchnia obu tych kondygnacji wynosi ok. 259 m kw. Centralne ogrzewanie budynku zasilane jest 2 funkcyjnym kotłem gazowym. Budynek jest wpięty do gminnej kanalizacji i sieci wodociągowej. Działka o powierzchni 986 m kw. ogrodzona i w pełni zagospodarowana z licznymi nasadzeniami i starodrzewiem. Dom wybudowany pod koniec ubiegłego wieku. Położony jest na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych, w pobliżu lasów i stawów. Budynek  doskonale nadaje się też do zamieszkania przez dwupokoleniową rodzinę. Można w nim także mieszkać i jednocześnie - w niezależnym przyziemiu - prowadzić jakąś działalność gospodarczą. To rozdzielenie pomieszczeń na 2 kondygnacjach daje ogromne możliwości oddzielenia strefy mieszkalnej od rekreacyjno - gospodarczej czy warsztatowo - hobbystycznej. Cena ofertowa za nieruchomość wynosi 870 000 zł. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Kredyt na zakup nieruchomości i wycenę w celu zabezpieczenia kredytu uzyskacie Państwo także w naszym biurze! Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C. Kontakt w sprawie oferty Krzysztof Kwiatkowski,  tel. 606-803-617.
    Reklama
    Reklama