Kawalerka w super lokalizacji

  -/7 Kawalerka w super lokalizacji Skopiuj link impet przez Krzysztof Kwiatkowski Opublikowano: 2023-03-20 (6 miesięcy temu) 190 000,00zł Kategoria Nieruchomości Wyświetleń Reklama Opis:   Słoneczna kawalerka w super lokalizacji, położona przy ulicy Chrobrego w Zgorzelcu. Jest to dzielnica nie bez powodu ciesząca się dużym zainteresowaniem kupujących.  Stąd jest bardzo blisko do wszystkich najważniejszych punktów […]

przez Krzysztof Kwiatkowski

Opublikowano: 2023-03-20 (6 miesięcy temu)

190 000,00zł
Kategoria
Wyświetleń

Reklama

 

Słoneczna kawalerka w super lokalizacji, położona przy ulicy Chrobrego w Zgorzelcu. Jest to dzielnica nie bez powodu ciesząca się dużym zainteresowaniem kupujących.  Stąd jest bardzo blisko do wszystkich najważniejszych punktów miasta, a do Kauflandu można dotrzeć w ciągu kilku minut. Mieszkanie środkowe, położone na  III piętrze.  Jego powierzchnia wg. stanu prawnego wynosi 26,30 m kw. Dodatkowo przynależy do niego piwnica o pow. 3,50 m kw. Kuchnia jest widna – z oknem. Lokal słoneczny położony od strony południowej. Mieszkanie nadaje się do użytkowania, choć wskazany jest w nim  remont. Czynsz z ogrzewaniem miejskim i funduszem remontowym wynosi zaledwie ok. 350 zł. Budynek po termomodernizacji. Mając na uwadze, że kawalerki – a zwłaszcza w tak korzystnej lokalizacji –  trafiają się niezwykle rzadko oferta ta stanowi  okazję dla poszukujących takiego właśnie lokum! Doskonała lokata kapitału w dobie sporej inflacji. Nasze biuro oferuje pomoc w wynajmie tego lokalu. Mieszkanie do natychmiastowego wydania po zakupie.

Jego cena ofertowa wynosi 190 000 zł. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający!

Kredyt na zakup nieruchomości i wycenę w celu zabezpieczenia kredytu uzyskacie Państwo także w naszym biurze! Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C.
Kontakt w sprawie oferty pośrednik Krzysztof Kwiatkowski,  tel. 602 383 470.


Reklama

  Słoneczna kawalerka w super lokalizacji, położona przy ulicy Chrobrego w Zgorzelcu. Jest to dzielnica nie bez powodu ciesząca się dużym zainteresowaniem kupujących.  Stąd jest bardzo blisko do wszystkich najważniejszych punktów miasta, a do Kauflandu można dotrzeć w ciągu kilku minut. Mieszkanie środkowe, położone na  III piętrze.  Jego powierzchnia wg. stanu prawnego wynosi 26,30 m kw. Dodatkowo przynależy do niego piwnica o pow. 3,50 m kw. Kuchnia jest widna - z oknem. Lokal słoneczny położony od strony południowej. Mieszkanie nadaje się do użytkowania, choć wskazany jest w nim  remont. Czynsz z ogrzewaniem miejskim i funduszem remontowym wynosi zaledwie ok. 350 zł. Budynek po termomodernizacji. Mając na uwadze, że kawalerki - a zwłaszcza w tak korzystnej lokalizacji -  trafiają się niezwykle rzadko oferta ta stanowi  okazję dla poszukujących takiego właśnie lokum! Doskonała lokata kapitału w dobie sporej inflacji. Nasze biuro oferuje pomoc w wynajmie tego lokalu. Mieszkanie do natychmiastowego wydania po zakupie. Jego cena ofertowa wynosi 190 000 zł. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Kredyt na zakup nieruchomości i wycenę w celu zabezpieczenia kredytu uzyskacie Państwo także w naszym biurze! Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C. Kontakt w sprawie oferty pośrednik Krzysztof Kwiatkowski,  tel. 602 383 470.
    Reklama
    Reklama