Zgorzelec szereg k. Plazy

  -/9 Zgorzelec szereg k. Plazy Skopiuj link impet przez Krzysztof Kwiatkowski Opublikowano: 2023-03-20 (3 miesiące temu) 550 000,00zł Kategoria Nieruchomości Wyświetleń Reklama Opis: Super lokalizacja, szereg skrajny, ze sporym ogrodem, nieruchomość z dużym potencjałem. Budynek położony przy ul. Szmaragdowej w Zgorzelcu na zacisznym osiedlu domków jednorodzinnych w zachodniej części miasta, tuż przy centrum handlowym […]

przez Krzysztof Kwiatkowski

Opublikowano: 2023-03-20 (3 miesiące temu)

550 000,00zł
Kategoria
Wyświetleń

Reklama

Super lokalizacja, szereg skrajny, ze sporym ogrodem, nieruchomość z dużym potencjałem. Budynek położony przy ul. Szmaragdowej w Zgorzelcu na zacisznym osiedlu domków jednorodzinnych w zachodniej części miasta, tuż przy centrum handlowym Plaza (obecnie DL City).  Powierzchnia całkowita budynku wynosi 219 m kw, a kubatura 638 m3 (dane ze zgłoszenia zakończenia robót budowlanych). Obiekt o ładnej bryle: z gankiem, balkonami, dwuspadowym dachem. Posiada 4 kondygnacje (w tym piwnicę i strych). Na parterze znajdują się: ganek, przedpokój, duży salon z kominkiem i z wyjściem na balkon, kuchnia, oraz toaleta z prysznicem. Tu też jest dodatkowy pokój, który jest w trakcie prac modernizacyjnych polegających na połączeniu go z częścią zabudowanego tarasu. Na piętrze oprócz korytarza są 3 pokoje (w tym jeden z balkonem) oraz łazienka (z wanną, kabiną prysznicową, toaletą i bidetem). Nad nimi jest nieużytkowy strych, który doskonale nadaje się do adaptacji na kolejne pomieszczenia mieszkalne. W piwnicy znajdują się: komunikacja,  pomieszczenia gospodarcze, kotłownia, pralnia i garaż.  Budynek został wybudowany w latach 90-tych ubiegłego wieku. Dom murowany z 3 warstwą ścianą zewnętrzną, dach kryty blachą. Przedmiotem oferty są dwie przylegające do siebie działki gruntu. Pierwsza stanowiąca przedmiot własności – zabudowana domem – ma powierzchnię 279 m kw. Natomiast druga niezabudowana będąca przedmiotem użytkowania wieczystego ma powierzchnię 119 m kw. Tak więc cała posesja o łącznej powierzchni 398 m kw należy do największych na ulicy. Obiekt wymaga prac remontowych, co zostało uwzględnione w cenie.

Cena ofertowa wynosi bowiem tylko 550 000 zł.  Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający!

Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C.

Pośrednik Krzysztof Kwiatkowski,  tel. 602 383 470


Reklama

Super lokalizacja, szereg skrajny, ze sporym ogrodem, nieruchomość z dużym potencjałem. Budynek położony przy ul. Szmaragdowej w Zgorzelcu na zacisznym osiedlu domków jednorodzinnych w zachodniej części miasta, tuż przy centrum handlowym Plaza (obecnie DL City).  Powierzchnia całkowita budynku wynosi 219 m kw, a kubatura 638 m3 (dane ze zgłoszenia zakończenia robót budowlanych). Obiekt o ładnej bryle: z gankiem, balkonami, dwuspadowym dachem. Posiada 4 kondygnacje (w tym piwnicę i strych). Na parterze znajdują się: ganek, przedpokój, duży salon z kominkiem i z wyjściem na balkon, kuchnia, oraz toaleta z prysznicem. Tu też jest dodatkowy pokój, który jest w trakcie prac modernizacyjnych polegających na połączeniu go z częścią zabudowanego tarasu. Na piętrze oprócz korytarza są 3 pokoje (w tym jeden z balkonem) oraz łazienka (z wanną, kabiną prysznicową, toaletą i bidetem). Nad nimi jest nieużytkowy strych, który doskonale nadaje się do adaptacji na kolejne pomieszczenia mieszkalne. W piwnicy znajdują się: komunikacja,  pomieszczenia gospodarcze, kotłownia, pralnia i garaż.  Budynek został wybudowany w latach 90-tych ubiegłego wieku. Dom murowany z 3 warstwą ścianą zewnętrzną, dach kryty blachą. Przedmiotem oferty są dwie przylegające do siebie działki gruntu. Pierwsza stanowiąca przedmiot własności – zabudowana domem – ma powierzchnię 279 m kw. Natomiast druga niezabudowana będąca przedmiotem użytkowania wieczystego ma powierzchnię 119 m kw. Tak więc cała posesja o łącznej powierzchni 398 m kw należy do największych na ulicy. Obiekt wymaga prac remontowych, co zostało uwzględnione w cenie. Cena ofertowa wynosi bowiem tylko 550 000 zł.  Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający!

Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C.

Pośrednik Krzysztof Kwiatkowski,  tel. 602 383 470

    Reklama
    Reklama