Nieduży blisko Zgorzelca z piękną działką

  -/13 Nieduży blisko Zgorzelca z piękną działką Skopiuj link impet przez Krzysztof Kwiatkowski Opublikowano: 2023-03-20 (3 miesiące temu) 360 000,00zł Kategoria Nieruchomości Lokalizacja Jerzmnaki k. Zgorzelca Wyświetleń Reklama Opis: Mały domek w pobliżu Zgorzelca, posadowiony na pięknej i dużej działce.  Nieruchomość położona w Jerzmankach  w odległości wynoszącej jedynie ok. 4,5 km. do Zgorzelca.  Jednym […]

przez Krzysztof Kwiatkowski

Opublikowano: 2023-03-20 (3 miesiące temu)

360 000,00zł
Kategoria
Lokalizacja
Wyświetleń

Reklama

Mały domek w pobliżu Zgorzelca, posadowiony na pięknej i dużej działce.  Nieruchomość położona w Jerzmankach  w odległości wynoszącej jedynie ok. 4,5 km. do Zgorzelca.  Jednym z największych atutów tej nieruchomości jest jej zaciszne  położenie. Przylega ona bezpośrednio do wewnętrznej, gminnej, asfaltowej, oświetlonej drogi. Leży w otoczeniu budynków mieszkalnych i gruntów rolnych. Znajduje się przy końcu wioski, w niewielkiej odległościom od stawu – łowiska PZW i stadniny koni.  Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej,  murowany. Na parterze znajdują się: ganek 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc i kotłownia.  Ta część ma powierzchnię ok. 42 m kw. Natomiast na poddaszu można utworzyć dodatkowy, trzeci pokój. Dach konstrukcji drewnianej, kryty blachą. Budynek jest ocieplony. Okna PCV. Na podłogach położone są głównie panele i płytki ceramiczne, na ścianach tynki cementowe i gładzie. Centralne ogrzewanie zasilane jest starym kotłem węglowym. Obiekt wymaga nakładów, nadaje się jednak do natychmiastowego zamieszkania.

Działka o pow. ok. 2320 m2 jest zagospodarowana i ogrodzona. Posadowione są  na niej też m. innymi: murowany budynek gospodarczy oraz altana. Na części jest oczko wodne i starodrzew.  Działka ma kształt nieregularny jednak jej wielkość pozwala na wybudowanie na niej nowego domu. To kolejny wielki walor tej nieruchomości – gdyż cena jednostkowa nieruchomości 155,17 zł/ 1 m kw gruntu nie odbiega od cen niezabudowanych działek budowlanych.  Jest to wspaniała oferta dla wszystkich, którzy chcą spełnić swoje marzenie o zamieszkaniu na wsi lub dla tych, którzy chcą mieć swoją daczę w pobliżu miasta. A także dla chcących prowadzić swoją działalność gospodarczą na tego typu nieruchomości. Jest to świetna propozycja dla ludzi w każdym wieku – zarówno młodych jak i emerytów.

Cena ofertowa wynosi 360 000 zł .Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający!

Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C.

Pośrednik Krzysztof Kwiatkowski,  tel. 606 803 617


Reklama

Mały domek w pobliżu Zgorzelca, posadowiony na pięknej i dużej działce.  Nieruchomość położona w Jerzmankach  w odległości wynoszącej jedynie ok. 4,5 km. do Zgorzelca.  Jednym z największych atutów tej nieruchomości jest jej zaciszne  położenie. Przylega ona bezpośrednio do wewnętrznej, gminnej, asfaltowej, oświetlonej drogi. Leży w otoczeniu budynków mieszkalnych i gruntów rolnych. Znajduje się przy końcu wioski, w niewielkiej odległościom od stawu – łowiska PZW i stadniny koni.  Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej,  murowany. Na parterze znajdują się: ganek 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc i kotłownia.  Ta część ma powierzchnię ok. 42 m kw. Natomiast na poddaszu można utworzyć dodatkowy, trzeci pokój. Dach konstrukcji drewnianej, kryty blachą. Budynek jest ocieplony. Okna PCV. Na podłogach położone są głównie panele i płytki ceramiczne, na ścianach tynki cementowe i gładzie. Centralne ogrzewanie zasilane jest starym kotłem węglowym. Obiekt wymaga nakładów, nadaje się jednak do natychmiastowego zamieszkania. Działka o pow. ok. 2320 m2 jest zagospodarowana i ogrodzona. Posadowione są  na niej też m. innymi: murowany budynek gospodarczy oraz altana. Na części jest oczko wodne i starodrzew.  Działka ma kształt nieregularny jednak jej wielkość pozwala na wybudowanie na niej nowego domu. To kolejny wielki walor tej nieruchomości - gdyż cena jednostkowa nieruchomości 155,17 zł/ 1 m kw gruntu nie odbiega od cen niezabudowanych działek budowlanych.  Jest to wspaniała oferta dla wszystkich, którzy chcą spełnić swoje marzenie o zamieszkaniu na wsi lub dla tych, którzy chcą mieć swoją daczę w pobliżu miasta. A także dla chcących prowadzić swoją działalność gospodarczą na tego typu nieruchomości. Jest to świetna propozycja dla ludzi w każdym wieku - zarówno młodych jak i emerytów. Cena ofertowa wynosi 360 000 zł .Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C. Pośrednik Krzysztof Kwiatkowski,  tel. 606 803 617
    Reklama
    Reklama