Spawacz MAG lub TIG

  -/1 Ogłoszenie dodał: Runtime Personal GmbH Opublikowano: 2023-10-09 (7 miesięcy temu) Kategoria Praca Runtime Personal GmbH jest częścią jednej z największych Agencji Pracy w Niemczech. Dla naszego klienta z Bautzen i Pulsnitz poszukujemy do stałej współpracy Spawaczy MAG i TIG. Miejsce pracy: Bautzen, Pulsnitz, Drezno Stanowisko: Spawacz MAG lub TIG Wymagania: Wykształcenie w kierunku wykonywanego zawodu […]

  -/1
Ogłoszenie dodał: Runtime Personal GmbH
Opublikowano: 2023-10-09 (7 miesięcy temu)
Kategoria

Runtime Personal GmbH jest częścią jednej z największych Agencji Pracy w Niemczech.

Dla naszego klienta z Bautzen i Pulsnitz poszukujemy do stałej współpracy Spawaczy MAG i TIG.

Miejsce pracy:

Bautzen, Pulsnitz, Drezno

Stanowisko:

Wymagania:

Wykształcenie w kierunku wykonywanego zawodu lub pokrewne,

Ważne certyfikaty spawacza,

Prawo jazdy + własny samochód,

Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację w miejscu pracy

Doświadczenie w zawodzie Spawacza.

Zadania:

Spawanie elementów konstrukcji stalowych ze stali nierdzewnej lub czarnej

Szlifowanie pospawanych części,

Spawanie elementów konstrukcji stalowych od 1mm do 30mm.

Oferujemy:

Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,

13,50 €/h brutto + 2,50€ netto diety do każdej przepracowanej godziny na zakwaterowanie lub jako dodatek do kosztów dojazdu do pracy,

Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Kontakt:

bischofswerda@runtime.de

662757607 lub 516043907