Zgorzelec duże w centrum miasta z lokalem użytkowym

  -/7 Zgorzelec duże w centrum miasta z lokalem użytkowym Skopiuj link impet przez Krzysztof Kwiatkowski Opublikowano: 2023-03-20 (3 miesiące temu) 597 000,00zł Kategoria Nieruchomości Strona internetowa www.impet.zgorzelec.pl Lokalizacja Zgorzelec, centrum Wyświetleń Reklama Opis: Wygodne i komfortowe mieszkanie w samym Centrum miasta.  4 pokojowe mieszkanie z zabudowanym balkonem, wykuszem, położone na II piętrze w zadbanej […]

przez Krzysztof Kwiatkowski

Opublikowano: 2023-03-20 (3 miesiące temu)

597 000,00zł
Kategoria
Strona internetowa
Lokalizacja
Wyświetleń

Reklama

Wygodne i komfortowe mieszkanie w samym Centrum miasta.  4 pokojowe mieszkanie z zabudowanym balkonem, wykuszem, położone na II piętrze w zadbanej i wyremontowanej kamienicy przy ul. Warszawskiej. Powierzchnia wg. stanu prawnego wynosi 110,60 m kw. Obejmuje ona 1 mały i 3 przestronne, pokoje, pomieszczenie gospodarcze, duży przedpokój, kuchnię i toaletę. Na podłogach są panele i płytki ceramiczne. Stolarka drzwiowa drewniana – oryginalna, po renowacji. Okna PCV. Ogrzewanie własne  – centralne gazowe. W mieszkaniu założony jest alarm i klimatyzacja w pokojach. Mieszkanie przez obecnego właściciela było wykorzystywane jako lokal biurowy w działalności gospodarczej. Przy dalszym użytkowaniu komercyjnym lokal wymaga jedynie odświeżenia. Natomiast przy powrocie do funkcji mieszkalnej niezbędne jest wykonanie łazienki poprzez powiększenie toalety. Byłoby to możliwe m. innymi poprzez przywrócenie poprzedniej struktury mieszkania. Ogromnym atutem tej nieruchomości są też niskie koszty utrzymania. Opłaty stałe wynoszą tylko ok. 320 zł. Tak duże, przestronne i jednocześnie zadbane lokale położone w centrum trafiają bardzo rzadko do sprzedaży. Wszystko to sprawia, że nieruchomość, która może pełnić jednocześnie 2 funkcje (mieszkalno – użytkową)  stanowi wspaniałą okazję na lokalnym rynku. Dodatkowo do lokalu przynależy (w ramach udziałów) piwnica w suterenie, która posiada w bezpośrednie wejście z chodnika. Poprzednik prawny w 1995 r. dokonał jej adaptacji na lokal użytkowy. W ramach tych prac wymieniono instalację elektryczną , wodną i kanalizacyjną, położono nowe tynki i okładziny podłóg. Powierzchnia tego pomieszczenia wynosi 9,94 m kw. Może być ono wykorzystywane na cele wszelkiej działalności gospodarczej i stanowi dodatkowy bardzo duży atut mieszkania.

Cena ofertowa wynosi 597 tys. zł tj. 5397,83 zł/ 1 m kw.

Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela.
Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.


Reklama

Wygodne i komfortowe mieszkanie w samym Centrum miasta.  4 pokojowe mieszkanie z zabudowanym balkonem, wykuszem, położone na II piętrze w zadbanej i wyremontowanej kamienicy przy ul. Warszawskiej. Powierzchnia wg. stanu prawnego wynosi 110,60 m kw. Obejmuje ona 1 mały i 3 przestronne, pokoje, pomieszczenie gospodarcze, duży przedpokój, kuchnię i toaletę. Na podłogach są panele i płytki ceramiczne. Stolarka drzwiowa drewniana – oryginalna, po renowacji. Okna PCV. Ogrzewanie własne  - centralne gazowe. W mieszkaniu założony jest alarm i klimatyzacja w pokojach. Mieszkanie przez obecnego właściciela było wykorzystywane jako lokal biurowy w działalności gospodarczej. Przy dalszym użytkowaniu komercyjnym lokal wymaga jedynie odświeżenia. Natomiast przy powrocie do funkcji mieszkalnej niezbędne jest wykonanie łazienki poprzez powiększenie toalety. Byłoby to możliwe m. innymi poprzez przywrócenie poprzedniej struktury mieszkania. Ogromnym atutem tej nieruchomości są też niskie koszty utrzymania. Opłaty stałe wynoszą tylko ok. 320 zł. Tak duże, przestronne i jednocześnie zadbane lokale położone w centrum trafiają bardzo rzadko do sprzedaży. Wszystko to sprawia, że nieruchomość, która może pełnić jednocześnie 2 funkcje (mieszkalno – użytkową)  stanowi wspaniałą okazję na lokalnym rynku. Dodatkowo do lokalu przynależy (w ramach udziałów) piwnica w suterenie, która posiada w bezpośrednie wejście z chodnika. Poprzednik prawny w 1995 r. dokonał jej adaptacji na lokal użytkowy. W ramach tych prac wymieniono instalację elektryczną , wodną i kanalizacyjną, położono nowe tynki i okładziny podłóg. Powierzchnia tego pomieszczenia wynosi 9,94 m kw. Może być ono wykorzystywane na cele wszelkiej działalności gospodarczej i stanowi dodatkowy bardzo duży atut mieszkania. Cena ofertowa wynosi 597 tys. zł tj. 5397,83 zł/ 1 m kw. Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.
    Reklama
    Reklama