Komisjonowanie artykułów ogrodniczych Löbau

  -/1

przez Prosperplast

Opublikowano: 2023-04-20 (2 miesiące temu)

Kategoria
Wyświetleń

Reklama

W związku ze zbliżającym się wysokim sezonem, poszukujemy pracowników do komisjonowania artykułów ogrodniczych oraz gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych w miejscowości Löbau.

Firma Prosperplast jest jednym z liderów wśród producentów szerokiej gamy artykułów z branży tworzyw sztucznych do domu i ogrodu, takich jak: donice, deszczownice, kompostowniki, palisady, konewki, łopaty, skrzynki narzędziowe oraz artykuły dziecięce (sanki, ślizgi, itd.).

Zakres obowiązków:

– przyjmowanie towaru

– komisjonowanie, kontrolowanie artykułów

– przygotowywanie przesyłek paletowych i pocztowych

– inwentaryzacja

Oferujemy:

– stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

– terminowo wypłacane wynagrodzenie

– pracę na pełny etat

– bezpłatną odzież roboczą

–  wsparcie polskojęzyczne

Wymagania:

– umiejętność pracy w zespole

– mile widziane doświadczenie z zakresu komisjonowania lub pracy na magazynie

– uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres:

mbrzoskiewicz@prosperplast.de


Reklama

W związku ze zbliżającym się wysokim sezonem, poszukujemy pracowników do komisjonowania artykułów ogrodniczych oraz gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych w miejscowości Löbau. Firma Prosperplast jest jednym z liderów wśród producentów szerokiej gamy artykułów z branży tworzyw sztucznych do domu i ogrodu, takich jak: donice, deszczownice, kompostowniki, palisady, konewki, łopaty, skrzynki narzędziowe oraz artykuły dziecięce (sanki, ślizgi, itd.). Zakres obowiązków: - przyjmowanie towaru - komisjonowanie, kontrolowanie artykułów - przygotowywanie przesyłek paletowych i pocztowych - inwentaryzacja Oferujemy: - stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą - terminowo wypłacane wynagrodzenie - pracę na pełny etat - bezpłatną odzież roboczą -  wsparcie polskojęzyczne Wymagania: - umiejętność pracy w zespole - mile widziane doświadczenie z zakresu komisjonowania lub pracy na magazynie - uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres: mbrzoskiewicz@prosperplast.de
    Reklama
    Reklama